Zaproszamy rodziny dzieci I komunijnych na spotkanie

Moi drodzy ! W związku z nowymi możliwościami pracy z dziećmi oraz zwiększeniem dopuszczalnej ilości osób w kościele pojawiła się realna możliwość przygotowania dzieci do I komunii w terminie wcześniejszym niż wrześniowy. Wszystkie rodziny zainteresowane takimi działaniami zapraszam na spotkanie w najbliższą niedzielę ( 17 maja ) na godz. 16:00 do kościoła parafialnego ( wejście od strony zakrystii ). Zaczynamy Mszą św., później majowe, a po jego zakończeniu ustalanie zasad przygotowania do spowiedzi i komunii w nowym terminie.

Chcę podkreślić, że rodziny dla których dogodniejszy jest termin wrześniowy ( 26 IX, 12:00 ) mogą przy nim pozostać.

Zależy nam na tym by informacja ta dotarła do wszystkich, dlatego prosimy o pomoc w jej rozpowszechnieniu wśród zainteresowanych.

x Darek

Chór "Fletnia Pana"
Chór "Fletnia Pana" powstał w 1978 roku przy kościele św. Ludwika we Włodawie. Od 1 lipca 1993 roku działa przy nowej Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie, gdzie spełnia posługę liturgiczną, która jest podstawowym jego zadaniem.
Matki w modlitwie
Krystyna Popławska
Wiedzcie, że Jezus kocha nasze dzieci bardziej niż my, pragnie je chronić i chce, aby w Nim wzrastały. On będzie działał tylko wtedy, kiedy Go o to poprosimy - dlatego oczekuje naszego wstawiania się za nimi.
Domowy Kościół
Gałąź rodzinna ruchu światło - życie
Istnieje przy naszej parafii od chwili jej powstania. Jest to ruch świeckich w oparciu o struktury Kościoła, przy aktywnym współudziale kapłana.
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz potrzeć razem w tym samym kierunku" - A.de Saint-Exupery
Kółka różańcowe
Jest to jedna z najliczniejszych wspólnot istniejących na terenie naszej parafii
Punkt Charytatywny
Caritas
Istnieje przy naszej parafii od 1993 roku. Swoją opieką otaczamy rodziny ubogie i wielodzietne naszej parafii
Biblioteka
Biblioteka Parafialna istnieje od 4 lutego 1994 roku. Została utworzona ze zbiorów ofiarowanych przez Parafian oraz zakupionych przez Proboszcza parafii.