Data |
Trasa |
|
|
31-07 |
Włodawa - Krzywowierzba |
||
01-08 |
Krzywowierzba - Parczew |
||
02-08 |
Parczew - Tarkawica |
||
03-08 |
Tarkawica - Sobieszyn |
||
04-08 |
Sobieszyn - Osiny |
||
05-08 |
Osiny - Łagów |
||
06-08 |
Łagów - Wielgie |
||
07-08 |
Wielgie - Małyszyn |
||
08-08 |
Małyszyn - Suchedniów |
||
09-08 |
Suchedniów - Tumlin |
||
10-08 |
Tumlin - Eustachów |
||
11-08 |
Eustachów - Czarnca |
||
12-08 |
Czarnca - Przyrów |
||
13-08 |
Przyrów - Mirów |
||
14-08 |
Mirów - Jasna Góra |