Duszpasterze
2018-03-28

 

Ks. Dariusz Parafiniuk
Proboszcz parafii i dziekan dekanatu włodawskiego

 

Ks. Krzysztof Zawadzki
Wikariusz

Ks. Bogdan Iwańczuk
Wikariusz

ks. Jakub Przygrodzki
Wikariusz

 

Rok Proboszcz Wikariusz 1 Wikariusz 2 Wikariusz 3
2019 ks. Dariusz Parafiniuk od 18.03.2018 r. ks. Bogdan Iwańczuk ( od 2019-07-01) ks. Jakub Przygrodzki ( od 2019-07-01 ) ks. Krzysztof Zawadzki
2018

 

 

ks.Stanisław Dadas do 12.02.2018 r.

ks. Andrzej Ognik ( od 2018.07.01 do 2018-09-30, od 2019-10-01 do 2019-06-30 Rezydent ) ks. Łukasz Michaluk (od 2018.07.01 do 2019-06-30)
Ks. Paweł Florowski ( do 2018-04-30 - mianowany proboszczem w Paprotni ) ks. Kamil Wasilewski ( do 2018-06-30 )
2015 Ks.Stanisław Dadas Ks. Paweł Florowski ks. Kamil Wasilewski od 01-07-2015 r. ks. Paweł Broński do 30.06.2015 r.
ks. Krzysztof Zawadzki od 01-07-2015 r.
2014 Ks.Stanisław Dadas Ks. Paweł Florowski ks. Piotr Sawiuk - do 30.06.2014 r.
ks. Marek Golec- od 1.07.2014 r. do 18.08.2014 r.
ks. Paweł Broński
2013 Ks.Stanisław Dadas Ks. Paweł Florowski Tomasz Paśniczek- do 30.06.2013,
ks. Piotr Sawiuk - od 1 lipca 2013 r.
ks. Paweł Broński
2012 Ks.Stanisław Dadas Ks. Mariusz Grzegrzółka - do 2.07.2012
ks. Paweł Florowski od 2.07.2012 r.
Tomasz Paśniczek Ks. Marcin Bielecki - do 2.07.2012
ks. Paweł Broński - od 2.07.2012 r.
2011 Ks.Stanisław Dadas Ks. Leszek Dąbrowski do 23.08.2011

Ks. Mariusz Grzegrzółka - od 23.08.2011
Tomasz Paśniczek Ks. Marcin Bielecki
2010 Ks.Stanisław Dadas Ks. Leszek Dąbrowski Tomasz Paśniczek Ks. Marcin Bielecki
2009 Ks.Stanisław Dadas Ks. Robert Biernacki - do 30.06.2009
Ks. Leszek Dąbrowski - od 04.05.2009
Ks. Piotr Chodźko - do 25.08.2009
Ks. Tomasz Paśniczek - od 30.08.2009
Ks. Marcin Bielecki
2008 Ks.Stanisław Dadas Ks. Robert Biernacki Ks. Piotr Chodźko  
2007 Ks.Stanisław Dadas
Ks. Józef Brzozowski
Ks. Robert Biernacki Ks. Piotr Chodźko  
2006 Ks. Józef Brzozowski Ks. Robert Biernacki Ks. Piotr Chodźko
Ks. Piotr Oskroba
 
2005 Ks. Józef Brzozowski Ks. Robert Biernacki
Ks. Andrzej Wolanin
Ks. Piotr Oskroba  
2004 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin Ks. Piotr Oskroba  
2003 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin Ks. Piotr Oskroba  
2002 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin Ks. Piotr Oskroba
Ks. Leszek Przybyłowicz
 
2001 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin Ks. Leszek Przybyłowicz  
2000 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin Ks. Leszek Przybyłowicz
Ks. Andrzej Szostek
 
1999 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin Ks. Andrzej Szostek  
1998 Ks. Józef Brzozowski Ks. Andrzej Wolanin
Ks. Marek Kot
Ks. Andrzej Szostek  
1997 Ks. Józef Brzozowski Ks. Marek Kot Ks. Andrzej Szostek
Ks. Marek Antonowicz
 
1996 Ks. Józef Brzozowski Ks. Marek Kot
Ks. Grzegorz Jaśkiewicz
Ks. Marek Antonowicz  
1995 Ks. Józef Brzozowski Ks. Grzegorz Jaśkiewicz
Ks. Marek Kukiel
Ks. Marek Antonowicz  
1994 Ks. Józef Brzozowski Ks. Marek Kukiel
Ks. Adam Kamecki
Ks. Marek Antonowicz
Ks. Adam Juszczyński
 
1993 Ks. Józef Brzozowski
Ks. Franciszek Hołda
Ks. Adam Kamecki Ks. Adam Juszczyński
Ks. Ireneusz Głowacki
 
...więcej