Adoracja Najświętszego Sakramentu Ruchów - 2019-02-17

W dzisiejszą niedzielę ( 17 lutego 2019) , w porozumieniu z parafią św. Ludwika zapraszamy na wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu. W każdą III niedzielę miesiąca do czasu misji we Włodawie chcemy spotykać się w naszym kościele na wspólnej modlitwie. Na to spotkanie zapraszamy w sposób szczególny członków wspólnot i ruchów formacyjnych: Odnowy w Duchu św., Neokatechumenatu, Kółek Różańcowych, Domowego Kościoła, Matek w Modlitwie, Parafialnego Zespołu CARITAS i innych wspólnot. Zaczynamy o godz. 19:00 od cichej adoracji, od 19:30 adorację prowadzi „Odnowa” później konferencja i czas na świadectwa i uwielbienie. Zakończenie jak zwykle o 21:00.

Chór "Fletnia Pana"
Chór "Fletnia Pana" powstał w 1978 roku przy kościele św. Ludwika we Włodawie. Od 1 lipca 1993 roku działa przy nowej Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie, gdzie spełnia posługę liturgiczną, która jest podstawowym jego zadaniem.
Matki w modlitwie
Krystyna Popławska
Wiedzcie, że Jezus kocha nasze dzieci bardziej niż my, pragnie je chronić i chce, aby w Nim wzrastały. On będzie działał tylko wtedy, kiedy Go o to poprosimy - dlatego oczekuje naszego wstawiania się za nimi.
Domowy Kościół
Gałąź rodzinna ruchu światło - życie
Istnieje przy naszej parafii od chwili jej powstania. Jest to ruch świeckich w oparciu o struktury Kościoła, przy aktywnym współudziale kapłana.
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz potrzeć razem w tym samym kierunku" - A.de Saint-Exupery
Kółka różańcowe
Jest to jedna z najliczniejszych wspólnot istniejących na terenie naszej parafii
Punkt Charytatywny
Caritas
Istnieje przy naszej parafii od 1993 roku. Swoją opieką otaczamy rodziny ubogie i wielodzietne naszej parafii
Biblioteka
Biblioteka Parafialna istnieje od 4 lutego 1994 roku. Została utworzona ze zbiorów ofiarowanych przez Parafian oraz zakupionych przez Proboszcza parafii.