• Wtorek, 24-11-2020 r.
  • 7:00 + Edwarda Kwiatkowskiego ( 50 r.), Zygmunta Kozłowskiego ( 50 r.)
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 17:30 Różaniec z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Stefanię, Włodzimierza, Olgę Niczypor
  • 18:00 + Zofię Ptaszyńską ( 9 r.) i Włdysława Ptaszyńskiego i ich rodziców
  • 18:00 + Teresę Grytczuk - of. Pracownicy Odziału Geriatrii
  • 18:30 Modlitwa o uzdrowienie
  • 18:50 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie formacyjne
  • Środa, 25-11-2020 r.
  • 7:00 + Paulinę Puszko ( 2 r.)
  • 7:00 + Henrykę Karasiuk ( 20 r.)
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 Nowenna - w intencjach uczestników nowenny
  • 18:00 + Antoninę Grondkowską ( 7 r.), Wacława
  • 18:50 Spotkanie Ministrantów - w kościele
  • Czwartek, 26-11-2020 r.
  • 7:00 + Irenę Kasperską ( 1 r.)
  • 7:00 + Romuald i Longina Szkodzińscy
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 17:30 Różaniec z czytaniem wypominek
  • 18:00 Do Miłosierdzia Bożego dziękczynno - przebłagalna za grzechy nasze i świata całego z prośbą żebyśmy byli miłosierni
  • 18:00 + Adama Wnuczuka ( 4 r.), Jana Wnuczuka ( 5 r.)
  • 18:00 + Pawła Markowskiego w 30 dz. od śmierci - uczestnicy pogrzebu
  • Piątek, 27-11-2020 r.
  • 7:00 + Marię, Michała, Annę Matczuk, Antoninę Pawluk
  • 7:00 + Zbigniewa Amrozika - zam. Włodzimierz Karpiński
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 17:30 Różaniec z czytaniem wypominek
  • 18:00 Za Ojczyznę żeby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. O wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
  • 18:00 + Andrzeja Chomika ( 10 r.), Mikołaja, Wiesława Uryniuków
  • 18:00 + Dariusza Chudzika ( 6 r.) , zm. r. Chudzików, Kozłowskich, Krawczyków
  • Sobota, 28-11-2020 r.
  • 7:00 + Zdzisława ( 11 r.), Eugenię i Michała zm. z r. Wałeckich oraz Rozalię i Stanisława zm. z r. Laskowskich
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 17:30 Różaniec z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Jana Kruka ( 10 r.)
  • 18:00 + Jana Mariana Sadowskiego, zm. z r. Sadowskich
  • 18:00 + Genowefę Rogacką ( 1 r.), Mieczysława, Bogdana
  • 18:55 Katechezy dla narzeczonych - sala bł. Karoliny
  • Niedziela, 29- 11-2020 r.
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 9:00 + Zbigniewa Brojka ( 6 r.) i jego rodziców
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 +Radosława Paluszkiewicza (2r.śm.)
  • 17:30 Różaniec z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Krzysztofa Panasiuka ( 5 r.)
  • Poniedziałek, 30-11-2020 r.
  • 7:00 + Genowefa Rogacka ( 1 r.)
  • 7:00 + Jana Gromysz
  • 7:00 + Marka Zarczuka ( greg)
  • 16:30 Krąg Biblijny
  • 17:30 Różaniec z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Andrzeja, Marię, Stefana Kaznowskich, Leokadię, Wacława, Bogdana Krygielów
  • 18:00 + Andrzeja, Zygmunta, Kazimierza, Irenę Gajos, Stefanię, Józefa Daciuk, zm. z r. dziadków z obojga stron, zm. z rodziny
  • 18:00 + Krzysztofa Skwirowskiego ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • Wtorek, 01-12-2020 r.
  • 7:00 + Aleksander Kozioła ( 5 r.)
  • 7:00 Dziękczynno - błagalna w intnecji Józefy z racji 80 r. urodzin
  • 7:00 + Rozalię i Józefa Matysiaków, Reginę i Jana, Zbigniewa Głowińskiego
  • 18:00 +Bogusława Momota (2r.)
  • 18:00 + Jana Pawluczuka ( 2 r.) i Janinę Pawluczuk
  • 18:00 + Mariannę Pękalską ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 18:50 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie formacyjne
  • Środa, 02-12-2020 r.
  • 7:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Małgorzaty w 60 r. urodzin
  • 7:00 + Andrzeja Tokarza
  • 7:00 + Barbarę Rusinek, of. Rodzina Chomiczuków
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Andrzeja Nierodę i zmarłych z rodziny oraz Jacka Hoduna
  • 18:00 + Dariusza Dudyka ( 5 r.)
  • 18:00 Nowenna - w intencjach uczestników nowenny
  • 18:50 Spotkanie Ministrantów - w kościele
  • Czwartek, 03-12-2020 r.
  • 7:00 + Janusza, zm. z r. Nowickich
  • 7:00 + Waldemara Duszyka ( 1 r.)
  • 7:00 + Mariusz Fałkowski ( 20 r.)
  • 18:00 Dziękczynienie za sakrament Eucharystii i Kapłaństwa, o Dary Ducha Świętego dla Ojca Świętego Franciszka, Kapłanów i osób konsekrowanych, liczne, święte powołania, beatyfikację Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • 18:00 + Andrzeja, Zygmunta, Kazimierza Irenę Gajos, Stefanię, Józefa Daciuk, zm. dziadków i zm. z rodziny
  • 18:00 + Franciszka i zm. z rodziny
  • Piątek, 04-12-2020 r.
  • 7:00 + Barbarę Olszewską ( 6 r.)
  • 7:00 + Krystynę, Mariannę Stopę
  • 16:00 + Bolesław Kruk ( 10 r. ), Annę Kruk ( 24 r.), Tadeusza i Alicję
  • 18:00 + Mariannę Miłosz - rodzina Sankowskich
  • 18:00 Za czcieli Serca Jezusowego
  • Sobota, 05-12-2020 r.
  • 7:00 + Władysławę Sławińską ( r.) i zm. z rodziny
  • 7:00 Zadośćuczynienie za zniewagi i obelgi przeciw Jej Dziewictwu
  • 7:00 + Marię, Mikołaja, Zbigniewa zm. z r. Wieliczko, Zofię, Stefana, Edwarda zm. z r. Chaciołek
  • 7:30 Adoracja, różaniec i medytacja z racji I soboty miesiąca
  • 10:00 Katecheza chrzcielna - sesja I ( tematy 1 i 2 )
  • 18:00 + Ryszarda Gołąb ( 9 r.)
  • 18:00 + Józefę Miłosz i jej rodziców
  • Niedziela, 06- 12-2020 r.
  • 7:00 + Wanda, Satnisław Szczęśniak
  • 9:00 + Stefanię Charchol ( 5 r.), Tadeusza, Pawła Czeleja
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Szymona z racj 18 r. urodzin
  • 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca
  • 18:00 + Teofilę, Andrzeja i Stanisława Tromińskich
  • Poniedziałek, 07-12-2020 r.
  • 7:00 + Helenę i Jana Lewandowiczów i ich rodziców
  • 7:00 + Czesławę Chról - sąsiedzi
  • 7:00 + Ryszard Kunc ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 16:30 Krąg Biblijny
  • 18:00 Uwielbienie Boga Ojca z prośbą o łaskę miłości Bożej dla nas, Polski i świata całego
  • 18:00 + Tadeusza i Antoniego Murgała
  • 18:00 Do Serca Jeusowego dziękczynno - błagalna w intencji Szymona Tokarskiego w 10 r. urodzin z prośba o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
  • Wtorek, 08-12-2020 r.
  • 7:00 + Józefa Rudko - Józefa Mocior z rodziną
  • 7:00 W intencji przebłagania za grzechy w rodzinie
  • 18:00 + Ewę i Zygmunta
  • 18:00 + Stanisławę Sadura ( 1 r.)
  • 18:00 + Stanisława ( 7 r.), Jana, Józefę, Ferdynanda Kiczyńskich, Stanisławę, Andrzeja Rudź
  • 18:50 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie formacyjne
  • Środa, 09-12-2020 r.
  • 7:00 + Ewę i Zygmunta
  • 7:00 + Tadeusza Tataruka ( 24 r.) zm. z rodziny
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Stanisławę i Henryka Mierzejewskich
  • 18:00 + Jadwigę ( 3 r.)
  • 18:10 Nowenna - w intencjach uczestników nowenny
  • 18:50 Spotkanie Ministrantów - w kościele
  • Czwartek, 10-12-2020 r.
  • 7:00 + Edwarda i Katarzynę Działakiewicz, zm z r. Działakiewiczów, Muchów, Symoniuków i Baczunów
  • 7:00 + Stanisławę i Antoniego Kurczuków
  • 7:00 + Emila Głowackiego
  • 18:00 + Mariana Rusinka - od znajomych z działek
  • 18:00 + Józefa i Jadwigę, Marię, zm. z rodziny Korolczuków
  • Piątek, 11-12-2020 r.
  • 7:00 + Annę i Stanisława Ciepałowicz
  • 7:00 + Rodziców Antoninę i Pawła i zm. z rodz. z obu stron
  • 7:00 + Józefa Rudko - Helena Momot z dziećmi
  • 18:00 + Józefa Durysa ( 4 r.), rodziców obojga stron
  • 18:00 + Mariusza Wojtyniaka (18r.), Jana Struka, Jana Wojtyniaka, Mariannę, Stanisława, zm. z rodz. Struków i Wojtyniaków, Kazimierza Olaszczaka.
  • 18:00 + Władysława Kupracza (30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • Sobota, 12-12-2020 r.
  • 7:00 + Wiesława Kościuka - chrześniak
  • 7:00 + Irenę, Barbarę, Władysława, Janinę z rodz. Orzechowskich, Stanisławę i Stanisława z rodz. Dziekanów
  • 7:00 + Edward Gregorowicza ( 8 r.)
  • 10:00 Katecheza chrzcielna - sesja II ( tematy 3 i 4 )
  • 18:00 + Urszulę Cieślak - Domowy Kościół
  • 18:00 + Mariannę Gruszkowską (30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 18:00 + Janię, Juliana, Romana, Joannę, Feliksa i za rodzeństwo oraz zmarłych z rodziny Gozdeckich i Boguszów
  • Niedziela, 13- 12-2020 r.
  • 7:00 + Zuzannę i Władysława Sas ( r.)
  • 9:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Anny z racji 91 r. urodzin
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 + Irenę i Wacława Kuniewiczów i ich rodziców
  • 18:00 O wypełnienie woli Matki Bożej, wynagrodzenie za wszelkie zniewagi, o szybki triumf Niepokalanego Serca Maryi.
  • 18:00 Do Serca Jezusowego dziękczynno - błagalna w intencji Karoliny w 11 r. urodzin
  • Poniedziałek, 14-12-2020 r.
  • 7:00 +Stanisława i Janinę Brańków i zmarłych z rodziny Brańków
  • 7:00 + Mariana, Marysię Michałowskich - rodz. Głogowskich
  • 7:00 + Helenę i Stanisława Kurców i zmarłych z rodziny
  • 16:30 Krąg Biblijny
  • 18:00 Uwielbienie Ducha Świętego z prośbą o Jego dary i owoce, dla nas, Ojczyzny i świata całego.
  • 18:00 + Stefana i Annę Wielmowiec, Jana Tychonowicza, Stanisławę i Tadeusza, zm. z r. Wielmowców
  • Wtorek, 15-12-2020 r.
  • 7:00 + Halinę Dejer ( 33 r.)
  • 7:00 + Janinę Boguszewską - KŻR pw. MBNP
  • 7:00 + Daniela Kwaśniewskiego, of. Ojciec chrzestny
  • 18:00 + Marię i Stefana
  • 18:00 Dz.-bł. w 5. rocznicę urodzin Klary
  • 18:00 + Antoniego, Olgę, Kazimierza, Marię oraz zm. z r. Wielmowców, Byszuków i Samojluków
  • 18:50 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie formacyjne
  • Środa, 16-12-2020 r.
  • 7:00 + Mieczysława Dembkowskiego ( 1 r.)
  • 7:00 + Janusza Gruszczyńskiego, of. Sąsiedzi z ul. Chełmskiej
  • 7:00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Helenę Bajuk (9r.), Stanisława, Krystynę, Romana, Tadeusza, Edwarda i zmarłych z rodziny
  • 18:00 + Jerzego Samoluka - 18 r. i rodziców z obojga stron
  • 18:10 Nowenna - w intencjach uczestników nowenny
  • 18:50 Spotkanie Ministrantów - w kościele
  • Czwartek, 17-12-2020 r.
  • 7:00 + Andrzej Giersimczuk ( 17 r.) i jego rodziców
  • 7:00 + Józefę Nowak ( 1 r.)
  • 7:00 + Bronisława Paprockiego - sąsiedzi z V klatki
  • 18:00 + Mieczysława Zaprzaluka w rocznicę urodzin
  • 18:00 Danielę Bielińską, Tadeusza, Antoninę, Leszka, Andrzeja Bielińskich
  • Piątek, 18-12-2020 r.
  • 7:00 + Wacława i Władysławę Mucha, zm. z rodz. Mucha i Baczulów
  • 7:00 + Stanisława Motwickiego, Zofię, Władysława, Rozalię
  • 7:00 + Mieczysław Zaprzaluk - of. Krystyna i Kazimierz Prucnal z rodziną
  • 18:00 + Danielę, Tadeusza, Leszka, Antoninę, Andrzeja Bielińskich
  • 18:00 + Tomasza Skrzypko ( 17 r.)
  • Sobota, 19-12-2020 r.
  • 7:00 + Janusza Gruszczyńskiego, of. Mieszkańcy Suchawy
  • 7:00 + Józef Ryszard Gawel ( 2 r.)
  • 7:00 + Wiesława Tołoczko ( 1 r.)
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Laury
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika
  • 18:00 +Kazimierz Kaźmiruk 30 dz.- of. uczestnicy pogrzebu
  • Niedziela, 20- 12-2020 r.
  • 7:00 + Zofię, Wiktora Antoniszewskich, ks. Henryka Utykańskiego, Ks. Henryka Sorokę
  • 9:00 + Stefanię, Jana Buska, zm. z r. Werników, Busków, Stanisława Masymiuka
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 + Mariannę, Jana, zm. z r. Pawluków, Grondkowskich, Doroszów
  • 18:00 + Stanisława Kuryłowicza ( 20 r.)
  • 19:20 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie formacyjne
  • Poniedziałek, 21-12-2020 r.
  • 7:00 + Stanisław Tokarski - rodziny Klekotów
  • 7:00 + Józefa i Walentynę Lewandowicz i ich rodziców
  • 16:30 Krąg Biblijny
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Krystiana Kurkowskiego w 18 r. urodzin
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Macieja ( 18 r.) i Wojciecha ( 9 r.) o boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
  • 18:00 + Irenę Ducką
  • Wtorek, 22-12-2020 r.
  • 7:00 + Jana ( 13 r.), Annę ( 4 r.) Jeremczuk, zm. z rodziny
  • 7:00 + Stanisław Tokarski - od rodz. Czubaszków i Ołowskich
  • 7:00 + Bronisława Paprockiego, of. Bratowa
  • 18:00
  • 18:00 + Dziękczynno - błagalna w intencji Konrada Topolskiego w 18 r. urodzin z prośbą o dary Ducha Św., i opiekę Matki Bożej
  • 18:00 + Halinę Demecką ( 2 r.)
  • 18:50 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie formacyjne
  • Środa, 23-12-2020 r.
  • 7:00 Za dusze w czyśccu cierpiące
  • 7:00 + Czesława Świątka - Danuta Świątek
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Andrzeja Filipuczuka ( 66 r.), Janinę, Stanisława
  • 18:00 + rodziców i rodzeństwo, męża, Eugenię
  • 18:10 Nowenna - w intencjach uczestników nowenny
  • 18:50 Spotkanie Ministrantów - w kościele
  • Czwartek, 24-12-2020 r.
  • 7:00 + Kazimierę Głogowską
  • 7:00 O łaskę nawrócenia i pełnienie woli Bożej, opiekę Matki Bożej w rodzinie Samojluków i Wysokińskich
  • 7:00 + rodziców: Annę i Atnoniego, oraz Irenę i Antoniego, rodzeństwo: Henryka, Małgorzatę, Tadeusza, Józefa, Andrzeja
  • 7:00 + Antoniego Pawlika, of. KŻR Mężczyzn Św. Józefa
  • 7:00 Dz.-bł. w intencji dzieci i wnuków, Adama Nowaka i jego rodzinę, Ewę Linkiewcz i jej rodzinę o dar wiary dla nich.
  • Piątek, 25-12-2020 r.
  • 1 Za parafian
  • 9:00 Do Serca Jezusowego dziękczynno - błagalna w intencji Teresy i Franciszka w 50 r. sakramentu małzeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
  • 10:30 Do Serca Jezusowego dziękczynno - błagalna w intnecji Renaty i Wiesława, o Boże błgosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, o błogosławieństwo dla syna Krzysztofa
  • 12:00 +Annę, Jana, Pawła, Jana, Annę.
  • 18:00 + Stefanię Rekucką ( 4 r.), Urszulę zm. z r. Rekuckich, Kitów, Myśków, Leszczyńskich
  • Sobota, 26-12-2020 r.
  • 7:00 + Leszka Lisa ( 1 r.)
  • 9:00 + Jana i Elżbietę Pastuszek, zm. z r. Pastuszków i Osypowiczów
  • 10:30 Za parafian ( chrzty )
  • 12:00 Do Serca Jezusowego dziękczynno - błagalna w intnecji Barbara i Bogdana w 50 r. sakramentu małżeństwa z prośbą o Boże błgosławieństwo
  • 12:00 + Ryszarda Kościuka
  • 18:00 + Tadeusza Teofilaka, Jadwigę i Stefana Stupkę i ich rodziców
  • Niedziela, 27- 12-2020 r.
  • 7:00 + Bogusław ( 27 r.) - żona
  • 9:00 + Mieczysława Zaprzaluka - of. Marii Marianny Jędrusik
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 + Dariusza Kwaśnika ( 8 r.)
  • 18:00 Za Ojczyznę żeby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. O wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Kingi i Sławomira Torbiczów w 20 rocznicę ślubu i ich dzieci: Alana, Nikoli i Mariki
  • Poniedziałek, 28-12-2020 r.
  • 7:00 + Jana, Reginę, Stanisława Łopąt, Mieczysława i Celinę Zabłuda
  • 7:00
  • 7:00 + Stanisław Tokarski - Alicja z dziećmi
  • 7:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Nikodema z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
  • 18:00 + Mariannę Oreńczuk ( 4 r.)
  • Wtorek, 29-12-2020 r.
  • 7:00
  • 7:00 Za dusze w czyśccu cierpiące
  • 7:00 + Wiesława Zabornego - od najbliższych sąsiadów z bloku
  • 7:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Celiny
  • 18:00 + Jan Dróżdż ( 11 r.)
  • 18:30 Modlitwa o uzdrowienie
  • Środa, 30-12-2020 r.
  • 7:00 + Antoniego Pawlika - od rodziny Krukowskich
  • 7:00 + Janinę, Jana, Helenę, Józefa, zm. z rodz. Mazuryków i Kraszewskich
  • 7:00 + Bronisława Paprockiego, of. Koleżanki z garbarni
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Lidię Ambrozik i zmarłych z jej rodziny
  • 18:10 Nowenna - w intencjach uczestników nowenny
  • Czwartek, 31-12-2020 r.
  • 7:00 + Annę i Antoniego Brzezickich
  • 7:00 + Krzysztofa Kucharuka ( 11 r.)
  • 18:00
  • 18:00 Dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosławieństwo na rok 2021
Chór "Fletnia Pana"
Chór "Fletnia Pana" powstał w 1978 roku przy kościele św. Ludwika we Włodawie. Od 1 lipca 1993 roku działa przy nowej Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie, gdzie spełnia posługę liturgiczną, która jest podstawowym jego zadaniem.
Matki w modlitwie
Krystyna Popławska
Wiedzcie, że Jezus kocha nasze dzieci bardziej niż my, pragnie je chronić i chce, aby w Nim wzrastały. On będzie działał tylko wtedy, kiedy Go o to poprosimy - dlatego oczekuje naszego wstawiania się za nimi.
Domowy Kościół
Gałąź rodzinna ruchu światło - życie
Istnieje przy naszej parafii od chwili jej powstania. Jest to ruch świeckich w oparciu o struktury Kościoła, przy aktywnym współudziale kapłana.
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz potrzeć razem w tym samym kierunku" - A.de Saint-Exupery
Kółka różańcowe
Jest to jedna z najliczniejszych wspólnot istniejących na terenie naszej parafii
Punkt Charytatywny
Caritas
Istnieje przy naszej parafii od 1993 roku. Swoją opieką otaczamy rodziny ubogie i wielodzietne naszej parafii
Biblioteka
Biblioteka Parafialna istnieje od 4 lutego 1994 roku. Została utworzona ze zbiorów ofiarowanych przez Parafian oraz zakupionych przez Proboszcza parafii.