• Sobota, 16-11-2019 r.
  • 7:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Renaty z okazji 40 r. życia
  • 7:00 + Józefę i Stanisława Symoniuków i ich rodziców
  • 10:00 Katecheza przygotowująca do chrztu dla rodziców naturalnych i chrzestnych ( Sesja II )
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Edmunda Kuniewicza, zm. z r. Kuniewiczów, Nowoszewskich, Lisów i Nowaków
  • 18:00 + Marię Śpiewak
  • 18:50 Katecheza przedmałżeńska
  • Niedziela, 17- 11-2019 r.
  • 7:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 7:00 + Henrykę Karusiak ( 19 r.)
  • 9:00 + Zofię, Stanisława, Bogusława Kuraszkiewiczów, Grzegorza Sorokę.
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 Dziękczynno - błagalna do Serca Jezusowego w intencji Eweliny i Jacka Grondkowskich i w 2 r. urodzin Ksawerego
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Stanisławę, Mieczysława i Witolda Kozierackich oraz zm. z r. Kozierackich
  • Poniedziałek, 18-11-2019 r.
  • 7:00 + Janinę ( 13 r.), Władysławę, Józefa, Mieczysława, Stefana Kołkowskich
  • 7:00 + Romana Dembkowskiego z racji imienin
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Lucynę Przybysz ( 35 r.), zm. z rodziny Przybyszów, Szafrańskich, Cholewskich, Gadeckich
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna dla Anny w 75 r. urodzin
  • Wtorek, 19-11-2019 r.
  • 7:00 Za dusze w czyśccu cierpiące oddane św. Michałowi Archaniołowi
  • 7:00 W intencji nawrócenia syna.
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Józefa, Janinę oraz Jerzego, Kazimierza z r. Bartosików
  • 18:00 + z rodziny Puszko, Paulinę, Jana, Mariana, Grażynę
  • Środa, 20-11-2019 r.
  • 7:00 +Zbigniewa Torbicza, Jadwigę, Józefa, Bogdana, zmarłych z rodziny Torbiczów.
  • 7:00 + Wandę Szczygieł ( 10 r.), zm. z r. Szczygłów i Karczewskich
  • 7:00 + Kubę Zińczuka, o łaskę pociechy dla rodziców i zm. z rodziny
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Stanisława Hołod, zm. braci, rodziców i teściów
  • 18:00 Nowenna - w intencji uczestników nowenny. * dziękczynno-błagalna za szczęśliwe rozwiązanie za Małgorzatę i syna
  • 18:45 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie
  • Czwartek, 21-11-2019 r.
  • 7:00 + Zofię Mostowiec - wspólnota Matki Pięknej Miłości
  • 7:00 O zdrowie na duszy i ciele dla Bronisława
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 Do Miłosierdzia Bożego dziękczynno - błagalna za grzechy nasze i świata całego z prośbą żebyśmy byli miłosierni
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Adama i jego rodziny
  • Piątek, 22-11-2019 r.
  • 7:00 Do Serca Jezusowego dziękczynno - błagalna w intencji Dawida w 23 r. urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski
  • 7:00 + Marię Nakonieczną - od sąsiadów z bloku
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Grażynę Andrzejuk, Marka Gaja, zm. z r. Łapińskich i Gajów
  • 18:00 + Ludwika Szkodzińskiego, Romualda, zm. z r. Szkodzińskich, Ososwskich i Domańskich
  • Sobota, 23-11-2019 r.
  • 7:00 + Stanisławę ( 11 r.), Anielę, Feliksa Osypiuków, Katarzynę i Józefa Gutek
  • 7:00 + Jana Mariana Sadowskiego ( 15 r.), zm. z r. Sadowskich
  • 7:00 + Jerzego ( 10 r.), Tamirę, Leonię, Sylwestra zm. z r. Pojmajów, Sacuków
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Barbarę Gardiasz ( 5 r.)
  • Niedziela, 24- 11-2019 r.
  • 7:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 7:00 + Zuzannę i Władysława Sas ( r.)
  • 9:00 + Antoninę Grondkowską ( 6r.) i Wacława Grondkowskiego
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 + Władysława, Mariannę, Krystynę, Wiesława Hozcel
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Katarzynę i Michała Mikulskich
  • Poniedziałek, 25-11-2019 r.
  • 7:00 + Katarzynę i Edwarda Działakiewiczów i ich rodziców
  • 7:00 + Martę Michalską ( 4 r.), Genowefę, Adama, Zbigniewa Kurasiów
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Zofię Ptaszyńską ( r.), Władysława Ptaszyńskiego, Antoniego, Kazimierza, Mariana i Stanisławę Sobiechów
  • 18:00 + Włodzimierza, Stefanię, Olgę zm. z r. Niczyporów
  • Wtorek, 26-11-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 +Edwarda Kwiatkowskiego (49r.)
  • 7:00 Dziękczynna za dar życia, o łaskę zdrowia, pomyślny przebieg operacji dla Ignacego
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 +Paulinę Puszko (1r.)
  • 18:00 Do Serca Jezusowego dziękczynno - błagalna w intnecji Zdzisławy w dniu imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo
  • Środa, 27-11-2019 r.
  • 7:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 7:00 + Józef Dudziński
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 Nowenna - w intnecji uczestników nowenny
  • 18:00 Za Ojczyznę, żeby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. O wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, zmarłym patriotom o chwałę nieba.
  • 18:00 + Dariusza Chudzika (5r.), zmarłych z rodziny Chudzików, Kozłowskich, Krawczyków.
  • 18:45 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie
  • Czwartek, 28-11-2019 r.
  • 7:00 + Zdzisława ( 10 r.), Eugenię, Michała zm. z r. Wałeckich, Rozalię i Stanisława zm. z r. Laskowskich
  • 7:00 +Marię, Michała, Annę Motczuk, Antoninę Pawluk.
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 Do Serca Jezusowego dz.-bł. w intencji Alana w 27 r. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo.
  • 18:00 +Adama Wnuczka (3r.), Jana (4r.)
  • Piątek, 29-11-2019 r.
  • 7:00 +Krzysztofa Panasiuka (4r.)
  • 7:00 +Andrzeja Tokarza, rodziców z obu stron i zmarłe rodzeństwo.
  • 7:00 + Zofię Parczewską ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 +Andrzeja, Marię, Stefana Kaznowskich, Leokadię, Wacława, Bogdana Krygierów.
  • 18:00 + Zbigniewa Bojek (5r.)
  • Sobota, 30-11-2019 r.
  • 7:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Kacpra w 18 r. urodzin o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo
  • 7:00 +Jana Powluczuk (1r.)
  • 7:00 + Zofia Orzechowska ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 17:30 Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 +Andrzeja, Zygmunta, Stefanię, Józefa, Kazimierza, Irenę, zmarłych rodziców i dziadków.
  • 18:00 +Jana Kruka (9r.)
  • Niedziela, 01- 12-2019 r.
  • 7:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 7:00 + Bogusława Momota ( r. )
  • 9:00 + Mariusza Fałkowskiego ( 19 r.)
  • 10:30 Za parafian
  • 12:00 + Stafanię, Jana Busko, zm. z r. Busków, Werników, Stanisława Maksymiuka
  • 18:00 W intencji sióstr i braci z Kół Żywego Różańca
  • Poniedziałek, 02-12-2019 r.
  • 7:00 + Wandę, Jana, Helenę , Tadeusza
  • 7:00 + Aleksander Kozioła ( 4 r.)
  • 7:00 + Bronisławę Polak ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Radosława Paluszkiewicza ( r.)
  • 18:00 + Dariusza Dudka
  • Wtorek, 03-12-2019 r.
  • 7:00 + Mariana, Jana, zm. z r. Konopków i Osypowiczów
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Franciszek Czosnecki zm. z całej rodziny
  • 18:00 +Czesławę Kwiecień (4r.) i jej rodziców: Krystynę i Mieczysława Kaluźniak.
  • Środa, 04-12-2019 r.
  • 7:00 + Barbarę Olszewską
  • 7:00 + Janusza zm. z r. Nowickich
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 Nowenna - w intencji uczestników nowenny
  • 18:00 + Żukowskich, Pęków i ich rodziców
  • 18:45 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie
  • Czwartek, 05-12-2019 r.
  • 7:00 + Ryszarda Gołąb
  • 7:00 + Władysławę Sławińską oraz jej rodziców Annę i Ludwika
  • 18:00 Dziękczynienie za sakrament Eucharystii i Kapłaństwa o Dar Ducha Świętego dla Ojca Świętego Franciszka, Kapłanów, o liczne święte powołania, dla zmarłych chwałę nieba, beatyfiakcję Sługi Bożego ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Tadeusza Garbaciuka ( 24 r.) zm. z rodziny
  • Piątek, 06-12-2019 r.
  • 7:00 Dziękczynno - błgalana w intencji Szymona Tokarskiego w 5 r. urodzin
  • 16:00 + Jadwigę i Stanisława Kamińskich
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Mikołaja Macygon z racji imienin - Zofia
  • 18:00 + Teofilę, Andrzeja, Stanisława Tromińskich
  • Sobota, 07-12-2019 r.
  • 7:00 Zadośćuczynienie za zniewagi i obelgi wobec Niepokalanego Serca Mary bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach
  • 7:00 + Stanisława Szczęśniaka ( 1 r.)
  • 7:00 +Józefę Miłosz i jej rodziców.
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika ( greg.)
  • 18:00 + Tadeusza Antoniego Murgałę ( 5 r.)
  • Niedziela, 08- 12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 Dziękczynno - błagalna w 65r. urodzin Marii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej.
  • 9:00 + Stefanię Charchol ( 4 r.), Tadeusza, Pawła Czeleja
  • 10:30 W intencji Parafian.
  • 12:00 +Andrzeja Chomika (9r.), Mikołaja.
  • 18:00 +Janinę, Juliana, Romana, Feliksa, Joannę, zmarłe rodzeństwo, zmarłych z rodziny Gozdeckich, Bogusiów.
  • Poniedziałek, 09-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00
  • 18:00 Uwielbienie Boga Ojca z prośbą o łaskę miłości Bożej dla nas, Polski i świata całego, zmarłym chwałę nieba
  • 18:00 +Henryka, Wandę Szajewskich oraz rodziców
  • Wtorek, 10-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 +Stanisławę, Antoniego Kurczuków
  • 18:00 +Kurczuków, Kozaków, Rudzińskich.
  • 18:00 Do Serca Jezusowego w intencji dz.-bł. w 4 r. urodzin Klary, o Boże błogosławieństwo dla Ignasia i rodziców
  • Środa, 11-12-2019 r.
  • 7:00 +Adama Bajuk (5r.) i rodziców z obu stron i zmarłych z całej rodziny
  • 7:00 +Wandę Kwiecień - Rodzina
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00 + Stanisława Hołod, zm. braci, rodziców i teściów
  • 18:00 Nowenna - w intnecji uczestników nowenny
  • 18:00 +Józefa Durysa (3r.), rodziców obojga stron.
  • 18:45 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie
  • Czwartek, 12-12-2019 r.
  • 7:00 O Boże błogosławieństwo dla Nikodema w 2r. urodzin
  • 7:00 +Edwarda Petruka (40r.), Stanisławę, Józefa, Jana
  • 18:00 +Władysławę i Wacława Muchów i zmarłych z rodziny Baczulów i Muchów
  • 18:00 +Mariusza Wojtyniaka (17r.), Jana Struka, Jana Wojtyniaka, Mariannę i Stanisława, zm. z rodziny Wojtyniaków
  • 18:00 + Jadwigę, Józefa, Marię, zm. z r. Korolczuk
  • Piątek, 13-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Zbigniew Horbaczewski ( 30 dz.) - uczestnicy pogrzebu
  • 18:00 + Stanisława, Józefy, Ferdynanda Kiczyńskich, Stanisławę i Andrzeja Rudź
  • 18:00 O wypełnienie woli Matki Bożej, wynagrodzenie za wszelkie zniewagi, o szybki triumf Niepokalanego Serca Maryi
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji ks. Krzysztofa - dzieci pierwszokomunijne
  • Sobota, 14-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Halinę Dejer ( 32 r.)
  • 18:00 + Stanisławę Chorąży
  • 18:00 + Jerzego Samoluka ( 16 r.)
  • Niedziela, 15- 12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Wiktora Atoniszewskiego zm. z rodziny oraz ks. Henryka Utykańskiego i ks. Henryka Soszkę
  • 9:00 Za parafian
  • 10:30 + Irenę i Wacława Kuniewiczów, Stanisławę i Jana, Bronisławę i Stanisława - córka
  • 12:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Karoliny
  • 18:00 + Stanisława Kuryłowicza ( 19 r.)
  • Poniedziałek, 16-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Serafinę, Rajmunda zm. rodzodzeństwo, zm. Dziadelów
  • 18:00 Uwielbienie Ducha Świętego z prośbą o jego Dary i owoce, dla nas, Ojczyzny i świata całego, wszystkim zmarłym o chwałę nieba.
  • 18:00 + Helenę Myć ( 20 r.)
  • Wtorek, 17-12-2019 r.
  • 7:00 + Danielę, Tadeusza, Lecha, Antoninę i Andrzeja
  • 7:00 + Tadeusza Bajuka ( 12 r.)
  • 18:00 + Mariannę Łukaszyna ( r.), Jana
  • 18:00 + Danielę i Leszka Bielińskich ( 15 r.), Tadeusza, Antoninę, Andrzeja Bielińskich
  • Środa, 18-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Zbigniew Horbaczewski - od koleżanek i kolegów emerytów
  • 17:30 Godzinki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:00
  • 18:00 Nowenna - w intencji uczestników nowenny
  • 18:00 + Franciszka, Adama, Mariana, Stanisława, Zofię zm. z r. Żukowskich i Bugajnych
  • 18:00 + Tomasza Skrzypek ( 16 r.)
  • 18:45 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca - spotkanie
  • Czwartek, 19-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00
  • 18:00 Do Miłosierdzia Bożego dziękczynno - błagalna za grzechy nasze i świata całego z prośbą żebyśmy byli miłosierni
  • 18:00 + Dariusza Kwaśnika
  • Piątek, 20-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Andrzeja Torbicza ( 1 r.)
  • 18:00 + Tedeusza, oraz braci i rodziców obojga stron
  • 18:00 + Helenę Bajuk ( 8 r.) zm. z rodziny: Stanisława, Edwarda, Krystynę, Romana i Tadeusza
  • Sobota, 21-12-2019 r.
  • 7:00
  • 7:00 + Stanisława Harko ( 13 r.), zm. rodziców, Halinę ( 13 r.), Henryka Grzywaczewskich
  • 18:00 + Stanisława, Leokadię Kędzierskich, Danutę i Stefana Jaroszewiczów i zm. z rodzin
  • 18:00 Dziękczynno - błagalna w intencji Laury z racji 7 r. urodzin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
Chór "Fletnia Pana"
Chór "Fletnia Pana" powstał w 1978 roku przy kościele św. Ludwika we Włodawie. Od 1 lipca 1993 roku działa przy nowej Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie, gdzie spełnia posługę liturgiczną, która jest podstawowym jego zadaniem.
Matki w modlitwie
Krystyna Popławska
Wiedzcie, że Jezus kocha nasze dzieci bardziej niż my, pragnie je chronić i chce, aby w Nim wzrastały. On będzie działał tylko wtedy, kiedy Go o to poprosimy - dlatego oczekuje naszego wstawiania się za nimi.
Domowy Kościół
Gałąź rodzinna ruchu światło - życie
Istnieje przy naszej parafii od chwili jej powstania. Jest to ruch świeckich w oparciu o struktury Kościoła, przy aktywnym współudziale kapłana.
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz potrzeć razem w tym samym kierunku" - A.de Saint-Exupery
Kółka różańcowe
Jest to jedna z najliczniejszych wspólnot istniejących na terenie naszej parafii
Punkt Charytatywny
Caritas
Istnieje przy naszej parafii od 1993 roku. Swoją opieką otaczamy rodziny ubogie i wielodzietne naszej parafii
Biblioteka
Biblioteka Parafialna istnieje od 4 lutego 1994 roku. Została utworzona ze zbiorów ofiarowanych przez Parafian oraz zakupionych przez Proboszcza parafii.