Ogłoszenia 2022-08-07

1. Adoracja NS codziennie: 17.00 – 18.00.
2. Zapraszam na Duchowe Pielgrzymowanie. Od poniedziałku do piątku Msze Św. dodatkowe o 20.00 a następnie modlitwy zakończone Apelem Jasnogórskim,
3. 13 sierpnia w sobotę Nabożeństwo Fatimskie po Mszy o 18.00.
4. Za tydzień taca na prace gospodarcze.
5. 26 sierpnia o 17.30 rozpocznie się pielgrzymka z Kościoła ulicami miasta do Sanktuarium Matki Bożej Włodawskiej. W Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej chcemy przed Cudownym Obrazem w Kościele Św. Ludwika uroczyście oddać się Najświętszemu Bogu w akcie oddania Siebie, naszych Rodzin i całej Parafii oraz wszystkich, którzy pochodzą z naszej Parafii przez NMP.
6. 28. 08 w naszej Parafii będzie Niedziela Anielska. Przybędzie do nas ks. Robert
 

Chór "Fletnia Pana"
Chór "Fletnia Pana" powstał w 1978 roku przy kościele św. Ludwika we Włodawie. Od 1 lipca 1993 roku działa przy nowej Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie, gdzie spełnia posługę liturgiczną, która jest podstawowym jego zadaniem.
Matki w modlitwie
Krystyna Popławska
Wiedzcie, że Jezus kocha nasze dzieci bardziej niż my, pragnie je chronić i chce, aby w Nim wzrastały. On będzie działał tylko wtedy, kiedy Go o to poprosimy - dlatego oczekuje naszego wstawiania się za nimi.
Domowy Kościół
Gałąź rodzinna ruchu światło - życie
Istnieje przy naszej parafii od chwili jej powstania. Jest to ruch świeckich w oparciu o struktury Kościoła, przy aktywnym współudziale kapłana.
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz potrzeć razem w tym samym kierunku" - A.de Saint-Exupery
Kółka różańcowe
Jest to jedna z najliczniejszych wspólnot istniejących na terenie naszej parafii
Punkt Charytatywny
Caritas
Istnieje przy naszej parafii od 1993 roku. Swoją opieką otaczamy rodziny ubogie i wielodzietne naszej parafii
Biblioteka
Biblioteka Parafialna istnieje od 4 lutego 1994 roku. Została utworzona ze zbiorów ofiarowanych przez Parafian oraz zakupionych przez Proboszcza parafii.